Kategori arşivi: Kpss Haberleri

Midea Klima Servisi

Midea Klima Servisi İstanbul

Dünyanın önde gelen iklimlendirme markalarından olan Midea inverter klimalar ile her mekanda en ekonomik klima kullanımını sağlıyor.
Klima servisleri arasında en önemlilerinden olan ve her zaman müşteri memnuniyeti sağlayarak çalışan Arist Klima Teknolojileri her zaman ilk tercih edilen firmalardan biri olmuştur. İstanbul gibi bir metropolün her bölgesine ulaşmak için kurumsal bir yapı gerektiren klima firmalarından biri olarak, kalitemizi işimizin her noktasında en iyi şekilde sunuyoruz.
Her marka için uzmanlaşan ve eğitim alan ekiplerimiz, profesyonel olarak montaj, servis ve tamir işleri veren yetkilendirilmiş servis olan firmamızın güvenilir yüzleridir.

Midea Klima Yetkili Servisi

Liderlerin tercihi olan Midea inverter klima almak istediğinizde satış ve kurulum desteği veren firmamız, her zaman en ekonomik fiyat avantajları sunmaktadır.
Ayrıca sadece satış yapıp kenara çekilmeyen firmamız, aynı zamanda Midea klima servisi olarak da hizmet vermektedir. Okumaya devam et

18 Mart Şehitler Günü

6 saat 45 dakika süren son savaşta iki İngiliz, bir Fransız zırhlısı battı, bir İngiliz, iki Fransız zırhlısı ağır yara aldı, üç gemi karaya oturdu. Osmanlı tarafındaki kayıp ise kırkdört şehit, yetmiş yaralı, sekiz top idi.

14 Mart Tıp Bayramı Haftası

1976’dan beri sadece 14 Mart günü değil, 14 Mart’ı içine alan hafta boyunca kutlama yapılmakta ve bu hafta Tıp Haftası olarak kabul edilmektedir. Dünyada benzer kutlamalar, farklı tarihlerde yapılmaktadır. Örneğin ABD’de ameliyatlarda genel anestezinin ilk defa kullanıldığı 30 Mart 1842 tarihinin yıldönümü; Hindistan’da ünlü doktor Bindhan Chandra Roy’un doğum (ve aynı zamanda ölüm) yıldönümü olan 1 Temmuz günü “Doktorlar Günü” olarak kutlanır.

Kpss İçin Dershaneye Gitmeli miyim?

Kpss İçin Dershaneye Gitmeli miyim?

Bu sorunun cevabı aslında kendinizde gizlidir. Kendi yapınız doğrultusunda karar vermeniz gerekiyor. Eğer ki; dağınık, plansız olarak kendinizi tanımlıyorsanız sırf disiplin için dahi olsa dershaneye gitmeniz faydalı olacaktır. Diğer bir dershaneye gitme nedeniniz ise Okumaya devam et

ÖSYM Çağrı Merkezi Telefon No

osym-cagri-merkezi-telefonÖsymden büyük bir adım daha. ÖSYM 444 numaralı telefon çağrı merkezi resmen başladı. Peki bu kapsamda Ösym neyi amaçlıyor.Amacın kurum ve sınavlara ilişkin her türlü soruyu etkin ve hızlı şekilde cevaplanmak için kurulan bir çağrı merkezi niteliği taşıyor.444 67 96 / ÖSYM numaralı çağrı merkezi Ösym’de, 44 operatörle, 7 gün 24 saat hizmet vermeye başladı. ÖSYM Başkanı Ali Demir tarafından yapılan açıklamada :  sınav sürecinin verimliliğini ve etkinliğini artırmanın ÖSYM yönetiminin en temel anlayışlarından birisi olduğunu vurgulayarak, başvuruların alınmasından, sınav sonrası sonuçlar açıklanıncaya kadar geçen süreç içerisinde adayları, hızlı ve etkin şekilde bilgilendirebilmek amacıyla çağrı merkezini kurduklarını anlattı.

Ösym ile ilgili soru sormak ve bilgi almak için 444 67 96 nolu numaradan ösym çağrı merkezine ulaşabilir ve merak ettiğinizi sorup yardım alabilirsiniz. 40’ın üzerinde operatör ile  7 gün 24 saat hizmet veren ösym çağrı merkezi “ÖSYM 06800 Bilkent / ANKARA” adresinde bulunmaktadır.

Adres: ÖSYM 06800 Bilkent / ANKARA
Telefon: 444 67 96 (ÖSYM) (Çağrı Merkezi)