Neden Biz

Eğitimin temellerini oluşturan başarı ve tecrübe kavramları, birçok özel eğitim sitemininin olmazsa olmazıdır. Bizim size sunduğumuz sistemde de “ bildiklerinizi  kaliteli  testlerle  pekiştirmektir.

Sık sık değişen eğitim sistemimizin geldiği nokta “başarı” ve “tecrübe“nin yanında başka ihtiyaçlar da doğurmuştur. Eskiden bir ya da iki sene içinde tamamlanan sınava hazırlanma süreci, günümüzde geniş bir zamana yayılmış; böylelikle öğrenciye bilgiyi öğretmenin yanında o bilgiyi canlı tutmanın gerekliliği ortaya çıkmıştır. Biz, öğrencinin bu uzun ve zorlu süreci bilgi eksikliği olmadan ve sıkılmadan atlatmasının yolunun canlı, genç, dinamik öğretmenlerin rehberliğiyle mümkün olduğunu gördük. Bu sebeple, öğrencinin kendisine uzak hissetmeyeceği, hem sevdiği hem saygı duyduğu, bir  ortamda  test çözebilmenin faydalı olabileceğine karar verdik..

Öğrenci, sınava hazırlanma sürecinde bilgiyi en iyi şekilde nasıl değerlendireceğini, hangi soru şekilleriyle sınanacağını; kendisini tam olarak nelerin beklediğini de bilmeledir. Bu aşamada devreye giren  değişilk değişik  soru türleri  ve testler  siz değerli  öğrencilere bu imkanı  sunmaktadır..

kpsstr.net ekipi  olarak  iyi çalışmalar  dileriz..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.